Pompy Ciepła Chełm - Pompy Ciepła - Dofinansowanie do 90%

TermoModernizacja Polska
grafika11
tel. 825 400 026
Mickiewicza 41, Chełm
Przejdź do treści

Pompy Ciepła Chełm

TermoModernizacja Polska

ul. Mickiewicza 41
22-100 Chełm


Zapraszamy
od poniedziałku do piątku
od 9:00 do 16:30

POMPY CIEPŁA CHEŁM

DOFINASOWANIE

do  90% na zakup i montaż pompy ciepła

tel. 825 400 026
grafika
grafika1
Pompy ciepła dla mieszkańców chełma i okolic. - dofinasowanie do 90% ,
cena  pompy już od 3500 z montażem w programie czyste powietrze.
CHEŁM
Czyste powietrze
Pompa ciepła powietrze-woda - najlepszy wybór dla beneficjentów programu „Czyste Powietrze”

Co robić, by płacić mniej za ogrzewanie domu?

 
Jedynym sposobem na obniżenie bardzo wysokich rachunków za ogrzewanie oraz ciepłą wodę użytkową, jest zainwestowanie w nowoczesne urządzenie grzewcze korzystające z odnawialnego źródła energii. Najlepszym wyborem będzie pompa ciepła powietrze-woda. TermoModernizacja Polska oferuje Państwu kompleksową obsługę inwestycji: od doboru pompy, przez wykonanie projektu modernizacji kotłowni, aż po fachowy montaż wszystkich elementów instalacji.

Czym jest pompa ciepła powietrze-woda?

 
Pompa ciepła typu powietrze-woda wykorzystuje najtańsze i niewyczerpane źródło ciepła: otaczające nas powietrze. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że zgromadzona w nim energia może być odzyskana i zamieniona w ciepło do ogrzewania domów i biur oraz podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Mało tego: pompa w sezonie letnim pełni funkcję klimatyzacji, efektywnie schładzając powietrze wewnątrz budynku i gwarantując bardzo wysoki komfort termiczny.
 
Pompa ciepła powietrze-woda jest w stanie ogrzać znaczną powierzchnię nawet w okresie silnych mrozów. Nowoczesne urządzenia oferowane przez TermoModernizacja Polska zachowują wysoką sprawność również przy minusowych temperaturach. Nieprzypadkowo pompy ciepła cieszą się ogromną popularnością w krajach skandynawskich, gdzie przecież warunki klimatyczne są znacznie trudniejsze niż w Polsce.

Najważniejsze zalety pomp ciepła powietrze-woda

 
Pierwszym, bardzo ważnym argumentem przemawiającym za wyborem tego źródła ogrzewania, jest nieskomplikowana instalacja. Montaż pompy ciepła powietrze-woda można przeprowadzić w już istniejącym budynku, wykorzystując do tego obecną instalację C.O. i CWU. Jest to zatem doskonałe rozwiązanie dla osób, które myślą nad zmodernizowaniem swojej kotłowni w celu obniżenia rachunków za ogrzewanie i poprawy komfortu życia.
 
Kolejną zaletą jest stosunkowo niska wartość inwestycji. Pompa ciepła powietrze-woda nie wymaga kosztownych prac związanych z budową dolnego źródła (sondy pionowej) lub kolektora poziomego. Nie ma zatem potrzeby prowadzenia robót ziemnych, co znacząco obniża koszty i oszczędza mnóstwo czasu.
 
Pompę ciepła powietrze-woda z powodzeniem można zainstalować w niewielkiej kotłowni lub w budynku pozbawionym tego typu pomieszczenia. Estetyczna jednostka wewnętrzna rozmiarem nie różni się od standardowego kotła gazowego, niemal w ogóle nie generując hałasu, co pozwala umieścić ją np. na ścianie w kuchni czy w garażu. Równie cicha jest jednostka zewnętrzna (z wyglądu przypominająca centralę klimatyzacyjną), którą śmiało można zastosować nawet w zwartej zabudowie jednorodzinnej (bliźniak, dom szeregowy).
 
Dzięki łatwej i niedrogiej instalacji, jak również atrakcyjnej cenie samego urządzenia, znacząco wzrasta opłacalność inwestycji w modernizację systemu grzewczego. Zwłaszcza po skorzystaniu z dofinansowania.
 
Nawet 90% dopłaty do pompy ciepła powietrze-woda
 
Pompa ciepła powietrze-woda to ekologiczne źródło ogrzewania, na które każdy właściciel lub współwłaściciel samodzielnego budynku może otrzymać dofinansowanie z rządowego programu „Czyste Powietrze”. Dopłata wynosi aż do 90% wartości inwestycji. Dzięki wprowadzeniu rozsądnego kryterium dochodowego, nowoczesna pompa ciepła jest teraz dostępna również dla mniej zamożnych osób.
 
Uzyskanie dofinansowania nie jest trudne, nie wymaga wypełnienia stosu dokumentów i niekończących się wizyt w urzędach. TermoModernizacja Polska pomoże Państwu w załatwieniu wszystkich formalności. Szybko i bezbłędnie wypełnimy wniosek, przygotujemy kosztorys, na podstawie którego jest przyznawane dofinansowanie, a na koniec dobierzemy pompę ciepła powietrze-woda i zainstalujemy ją w domu lub firmie. Państwu pozostanie już tylko cieszyć się tanim i ekologicznym ogrzewaniem.  
 
Uwaga!
 
Radzimy nie zwlekać z podjęciem decyzji. Kryteria programu „Czyste Powietrze” są teraz bardzo korzystne, ale w każdej chwili mogą zostać zmienione na gorsze.
 
Ulga dla portfela, bezpieczeństwo dla całej rodziny
 
Coraz więcej inwestorów wybiera pompy ciepła, w tym typu powietrze-woda, nie tylko ze względów ekonomicznych. Silną motywacją jest również bezpieczeństwo. Pompa ciepła to proste, bezawaryjne urządzenie, którego praca nie ma najmniejszego negatywnego wpływu na domowników.
 
Inwestując w pompę ciepła powietrze-woda eliminują Państwo ryzyko wybuchu gazu, zaczadzenia czy przegrzania instalacji. Jednocześnie przyczyniają się Państwo do poprawy jakości powietrza, ponieważ pompa ciepła nie emituje żadnych szkodliwych gazów i zanieczyszczeń.
 Pompa ciepła powietrze-woda to najlepsza inwestycja w tanie, efektywne i bezawaryjne ogrzewanie domu lub firmy. Zapraszamy do kontaktu z TermoModernizacja Polska. Przygotujemy niezobowiązującą wycenę i zaproponujemy optymalne rozwiązanie dopasowane do Państwa budżetu.

STRONA GŁÓWNA
grafika11
grafika11
TermoModernizacja Polska A. i P. Kruk Sp.J.
ul. Mickiewicza 41, 22-100 Chełm
NIP: 563 241 57 84, KRS: 0000388717
REGON: 060777696
tel. 825 400 026
FIRMA RODZINNA
od 2011r.
Zapraszamy
od poniedziałku do piątku
9:00 do 16:30
Wróć do spisu treści